Vokų pakėlimas: ką reikia žinoti?

0 13

Akys greičiausiai yra pats ryškiausias veido bruožas. Jas pabrėžia padažytos blakstienos, antakiai, dailus makiažas, tačiau kartais jose lengva pamatyti patiriamą stresą, nemigos naktis, nuovargį ir prasidėjusį senėjimo procesą. Aks dažnai ryškiname blakstienų tušu, akių pieštukais, tačiau kartais šių priemonių nebepakanka – žvilgsnis vis tiek būna pavargęs ir net liūdnas, nes bėgant metams šiek tiek pakrenta akių vokai. Taip žmogus visuomet atrodo vyresnis, todėl labai daug moterų, turinčių šią problemą greičiausiai ne kartą yra pasidomėjusios kas yra vokų pakėlimas. Tai puikus būdas panaikinti užkritusio voko problemą ir vėl turėti dailų ir gilų žvilgsnį. Sužinokite viską, ką reikia žinoti apie tokią operaciją.  

Šiais laikais tikrai sunku sutikti žmogų, kuris nenori atrodyti jaunatviškiau. Visgi atsisakyti jaunystės nėra lengva, o kai dabar yra tiek priemonių senėjimo procesą bent kiek sulėtinti, tikrai atsiranda žmonių, kurie tą daro ir džiaugiasi gera išvaizda daug ilgiau. Paprastai vokų pakėlimas atliekamas žmonėms, kurie yra sulaukę daugiau nei keturiasdešimt metų, jaunesniems šios operacijos prireikia itin retai. Užkritę vokai, žinoma, gali ir nevarginti iki vėlyvos senatvės – tai priklauso nuo genų. 70 procentų žmonių, kurie turi užkritusius vokus, yra juos paveldėję, taigi šios problemos, kad ir kaip nemalonu, daugelis negali išvengti, kad ir ką bedarytų.  

Vokų pakėlimas nėra atliekamas tiems asmenims, kurie serga tam tikromis sunkiomis ligomis bei esant kai kurių ligų paūmėjimas. Žinoma, pirmiausiai visuomet reikia konsultuotis su gydytojų apie operaciją ir apie tai ar ji yra įmanoma, tačiau įprastai operacija neatliekama turint padidėjusį kraujospūdį, esant infekcijai, kuri pažeidžia akies rageną, taip pat kai yra didelio laipsnio trumparegystė a prieš tai daryta kokia nors akių operacija. Jei žmogus visiškai sveikas ir operacija yra galima, tai verta žinoti, jog vokų pakėlimas atliekamas greitai – per vieną, dvi valandas, o jei operuojami tik viršutiniai vokai – apie keturiasdešimt minučių. Pjūvis daromas raukšlėje, kad vėliau jos randelis nesimatytų, todėl galvoti, jog randelis bus matomas ir dėl to jaudintis tikrai nereikia.  

Komentarai
Kraunama...