Vonios įranga: klozeto pasirinkimas

0 40

Išsirinkti vonios įrangą vonios kambariui ne visuomet yra lengva užduotis, kadangi tenka apgalvoti ir modelius, kuriuos verta pasirinkti, ir gamintojus, spalvas, tvirtinimo būdą. Labai svarbu atkreipti dėmesį į kainą ir kokybę, kuri nulemia ir daikto tarnavimo laiką bei kokį biudžetą reikės skirti. Visuomet norisi rasti geriausią variantą, kuris būtų tikras aukso viduriukas. Tai galioja ne tik renkantis vonios baldus, sienų spalvas, dušą bei vonią, bet ir norint išsirinkti tinkamą klozetą. Kaip ir daugelis kitų dalykų, klozetai gali būti įvairūs ne tik kalbant apie spalvą, bet ir apie medžiagą, iš kurios jie pagaminti bei jų formą, montavimo būdą.

Pastatomi klozetai yra vienas dažniausių pasirinkimų, kadangi tai yra klasikinis sprendimas. Jų pasirinkimo galima rasti labai daug, o dažniausiai jie skiriasi dizainu. Dabar šiuolaikiniai modeliai dažnai būna arba tokie, kurie visiškai pilnai glaudžiami prie sienos arba su išpjova. Lygus, prie sienos prisiglaudžiantis klozetas pasirenkamas tuomet, kai sienos būna itin lygios, be jokių išsikišimų – taip labai gražiai klozetai priglunda ir paslepiami visi vamzdžiai ir neestetiškai atrodančios smulkmenos. Kad ir kokio dizaino klozetas bus pasirinktas dažniausiai verta atkreipti dėmesį ir į tokias detales kaip vandens nubėgimo technologija. Švaros mėgėjai gali rinktis vis geresnes nubėgimo technologijas, kurios geriau klozetus apiplauna. Taip pat norintiems sutaupyti vandens, siūloma rinktis dvigubą vandens nuleidimo mechanizmą.

Klozetai gali būti pakabinami, tai ypač puikus variantas mėgstantiems minimalizmo stilių. Visos įrangos dalys būna paslėptos sienoje, o išsikišęs būna tik pats klozetas. Toks sprendimas puikus, jei vonios kambarys yra nedidelis, nes vizualiai praplatinama erdvė. Tai šiek tiek brangesnis variantas nei pastatomas klozetas, tačiau vis dažniau pasirenkamas dėl modernumo.

Klozeto ilgaamžiškumas labai priklauso nuo keramikos. Taip pat tai įtaką daro ir patogumui bei išvaizdai. Labai svarbu pasirinkti kokybiškos glazūros klozetus, nes jie bus lygesni, todėl gaminio priežiūra ir valymas bus kur kas lengvesnis. Taip pat kokybiška glazūra užtikrins, kad klozetas nesuaižės po poros metų ir tarnaus dar ilgai.

Komentarai
Kraunama...