Židinio arba krosnelės kūrenimas namuose

0 36

Šildymas namuose labai svarbus, kadangi šaltuoju metu jis leidžia namuose jaustis šiltai, patogiai, jaukiai ir maloniai. Žvarbus oras lauke dažnai priverčia galvoti apie malonesnę atmosferą namuose, o tam, kad žiemai atėjus nereikėtų sukti galvos reikia viską pasiruošti iš anksto. Katilai šiais laikais gali būti visokiausi, tad kiekvienas atranda, kas jiems patogiausia ir geriausia, tačiau dar vienas populiarus būdas apsišildyti gali būti židiniai arba krosnelės. Jos ne tik suteikia namams šilumos, bet taip pat yra labai jaukios, prisideda prie dailaus interjero kūrimo. Tačiau renkantis būdą apsišildyti reikia įvertinti ir išlaidas ar reikalingi kaminai ir ar yra galimybė tokį įsirengti prireikus.

Visuomet didelė rekomendacija yra rinktis tai, kas yra kokybiška, nepriklausomai nuo norimo apsišildymo būdo. Tai užtikrins ilgą sistemos tarnavimo laiką, kas kiekvienam turėtų būti didelis prioritetas. Jei dar tik statotės namą, būtina jau galvoti apie šildymą. Dažnai naujausi namai būna be kaminų, todėl vėliau renkantis apsišildymo būna daug variantų atkrenta, nes ne visi nori apsikrauti jo įrengimu. Kaminai nėra taip lengvai įrengiami projektai, todėl tai užtrunka ir dažniausiai pareikalauja investicijos, tačiau kai kuriais atvejais tai tikrai apsimoka, priklausomai nuo to koks apsišildymo būdas pasirenkamas.

Katilai gali būti kūrenami dujomis, elektra, skystu kuri, kietu kuru, į kurį įeina malkos briketai bei granulės, tačiau židiniai ir krosnelės būna kiek paprastesnės ir dažniausiai galima rinktis kūrenimą malkomis, dujomis arba elektra. Malkos dažniausias sprendimas, nes liepsna atrodo natūraliai ir daugelį džiugina interjere, tačiau elektra irgi nėra pamirštas variantas, nes tokiais atvejais nereikalingi kaminai. Svarbiausia nepamiršti, jog rengiantis židinį tikrai norėsis gražios apdailos, jog jis būtų integruotas į interjerą kuo geriau. Taip visuomet galima džiaugtis puikiai atrodančiu vaizdu ir stiliaus detale. Krosnelės kiek paprastesnes ir tiek daug apdailos nereikalauja. Na, o jei pasirenkami katilai, jie greičiausiai prie interjero nėra derinami ir atsiranda nedidelėje namų patalpoje ar tiesiog rūsyje. Taigi, pasirinkimas priklauso tik nuo to, ko norisi savo namuose ir kas yra patogiau.

Komentarai
Kraunama...